Last Pieces
SKU
1116779
ZHONGSHAN KINGLONG LIGHTING MD14027309-8A PENDANT 8xE14 MAX.8x40W copper coloured glaze - AMAZING
€95.20
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ZHONGSHAN KINGLONG LIGHTING |
|---|---|
| Height: | 60 cm |
| Diameter: | 82 cm |
| Color: | Copper |
| Number Of Lamps Elements: | 8 |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 40 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E14 |
| Material: | Metal, fabric |
| Technology: | LED |
| Weight: | 9.4 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamps are not included