SKU
1133380
WONDERLITE ELECTRONICS DS161 SMART WIFI HEATER SWITCH 1GANG 16A white
€21.42
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | WONDERLITE ELECTRONICS |
|---|---|
| Width: | 3.5 cm |
| Height: | 8.6 cm |
| Length: | 8.6 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 100-240V |
| Wattage: | 4000 W |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | PC, Glass |
| Technology: | Smart |
| Weight: | 0.2 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Power: 20A
Support ALEXA / Google Home / AMAZON ECHO
Support ALEXA / Google Home / AMAZON ECHO