SKU
1106116
WIR MB7059-420M WALL LIGHT 2x50W GU10 white
€89.89
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | GUAN |
|---|---|
| Width: | 8 cm |
| Height: | 14.5 cm |
| Length: | 42 cm |
| Color: | White |
| Number Of Lamps Elements: | 2 |
| Wattage: | 50 W |
| LampBase: | GU10 |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamps not included