SKU
1131950
WEISS 7000/258-50 INDUSTRIAL LIGHT FITTING FOR LAMP 2xT8 LED WITH WHITE REFLECTOR
€40.46
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | WEISS |
|---|---|
| Width: | 5 cm |
| Length: | 150 cm |
| Color: | White |
| Number Of Lamps Elements: | 2 |
| Wattage: | 58 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | T8 |
| LampBase: | G13 |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Mirror reflector
Need ballast
Need ballast