SKU
1016811
WALDI LEUCHTEN 70230 PENDANT E27 75W pink -AMAZING-
€10.71
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | WALDI LEUCHTEN |
|---|---|
| Width: | 29.6 cm |
| Height: | 29.2 cm |
| Length: | 9.4 cm |
| Color: | Pink |
| Number Of Lamps Elements: | 1 |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 75 W |
| LampBase: | E27 |
| Weight: | 0.55 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamp is not included