Last Pieces
SKU
1142645
VOSSLOH 570587 WP-E-1500-50-865-T LINEAR WATERPOOF LED 50W 6100lm 6500K IP65 IK08 white
€44.78
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | VOSSLOH-SCHWABE |
|---|---|
| Width: | 7.8 cm |
| Height: | 5.9 cm |
| Length: | 150 cm |
| Color: | White |
| Wattage: | 50 W |
| IP Rating: | IP65 |
| IK Ranking: | 8 |
| Lumens: | 6100 lm |
| Beam Angle: | 130 |
| Color Temperature: | 6500 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
VOSSLOH 570587 WP-E-1500-50-865-T LINEAR WATERPOOF LED 50W 6100lm 6500K IP65 IK08 white