SKU
1142646
VOSSLOH 570574 WP-E-600-20-845-T LINEAR WATERPOOF LED 20W 2400lm 4000K IP65 IK08 white
€14.28
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | VOSSLOH-SCHWABE |
|---|---|
| Color: | White |
| Wattage: | 20 W |
| IP Rating: | IP65 |
| IK Ranking: | 8 |
| Lumens: | 24000 lm |
| Beam Angle: | 130 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
VOSSLOH 570574 WP-E-600-20-845-T LINEAR WATERPOOF LED 20W 2400lm 4000K IP65 IK08 white