SKU
1140310
VOSSLOH 563446-5201 LED REFLECTORS EXTRA WIDE BEAM FOR NEXT 111
€6.62
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | VOSSLOH-SCHWABE |
|---|---|
| Height: | 5 cm |
| Diameter: | 9 cm |
| Beam Angle: | 55 |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Next 111 |
| Material: | Aluminium |
| Weight: | 0.02 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Bayonet fixation