SKU
1114131
VK HELLAS VK/04053TR/B/L TRACK LIGHT GU10 R111 MAX 15W LED IP20 220-240V black
€29.75
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | V.K HELLAS |
|---|---|
| Height: | 25 cm |
| Length: | 19 cm |
| Diameter: | 12 cm |
| Color: | black |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 15 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | R111 |
| LampBase: | GU10 |
| Material: | Aluminium |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamp is not included