SKU
1130959
VIOKEF 4227300 ELLIOT LED 10W 900lm 3000K black
€70.78
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | VIOKEF SA |
|---|---|
| Width: | 8 cm |
| Height: | 33 cm |
| Length: | 8 cm |
| Diameter: | 3.2 cm |
| Color: | black |
| Wattage: | 10 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 900 lm |
| Beam Angle: | 140 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
VIOKEF 4227300 ELLIOT LED 10W 900lm 3000K black