SKU
1111828
VIOKEF 4118900 PENDANT CAGE E14 28W ECO white
€41.57
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | VIOKEF SA |
|---|---|
| Height: | 120 cm |
| Diameter: | 12 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 230V |
| Wattage: | 28 W |
| IP Rating: | IP20 |
| LampBase: | E14 |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
VIOKEF 4118900 PENDANT CAGE E14 28W ECO white