Last Pieces
SKU
1116303
V.K. HELLAS ELECTRIC VK/05121/D/E/CL/W FILAMENT MINI GLOBE G45 E27 5W 400lm 2700K retro/clear
€5.36
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | V.K HELLAS |
|---|---|
| Height: | 8 cm |
| Diameter: | 45 cm |
| Color: | Clear |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 5 W |
| Lumens: | 4000 lm |
| Color Temperature: | 2700 K |
| Dimmable: | YES |
| Lamp Type: | G45 |
| LampBase: | E27 |
| Weight: | 0.038 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
V.K. HELLAS ELECTRIC VK/05121/D/E/CL/W FILAMENT MINI GLOBE G45 E27 5W 400lm 2700K retro/clear