SKU
1152479
Trio R47841131 Specter Floor Lamp SMD Led 17W CCT Dimmable H:178cm White Matt
€60.38
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TRIO LIGHTING |
|---|---|
| Height: | 178 cm |
| Diameter: | 25 cm |
| Color: | White Matt |
| Voltage: | 230V |
| Wattage: | 17 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 1900 lm |
| CRI: | >80 |
| Dimmable: | YES |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Metal |
| Technology: | SMD LED |
| Weight: | 4.7 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Light colors between: Soft Warm White 2700K or Neutral White 4000K or Cool White 6500K
Indoor use
Indoor use
EXPLORE
Related Products