SKU
1152531
Trio R42051132 Course Floor Lamp SMD Led 11W Warm White 3000K 1150lm H:145cm Black With White
€116.73
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TRIO LIGHTING |
|---|---|
| Width: | 20.5 cm |
| Height: | 145 cm |
| Color: | black |
| Decoration Colour: | White |
| Voltage: | 230V |
| Wattage: | 11 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 1150 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | NO |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Metal, Plastic |
| Technology: | SMD LED |
| Weight: | 2.3 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Switching cycles: 15000x ON/OFF
Lifetime: 25000H
Memory function
For indoor use
Lifetime: 25000H
Memory function
For indoor use
EXPLORE
Related Products