SKU
1144225
Trio 642110332 Groovy Ceiling Surface Light 30W SMD LED Black Matt
€192.49
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TRIO LIGHTING |
|---|---|
| Width: | 65 cm |
| Height: | 6 cm |
| Length: | 80 cm |
| Diameter: | 62 cm |
| Color: | Matt Black |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 30 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 3600 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Metal |
| Technology: | SMD LED |
| Weight: | 2.4 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Light color: Warm White (3000K)
For indoor use
For indoor use
EXPLORE
Related Products