Scan QR-Code
Point the mobile device at the QR code to display the product in "Augmented Reality" mode
The "Augmented Reality experience" is supported on the following devices:
iOS11+, Android 8.0+ with ARCore 1.9 support
SKU
1146159
Trio 641910208 Caya CCT LED 58W Ceiling Surface On/Off Switch Matt Brass
€307.09
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TRIO LIGHTING |
|---|---|
| Height: | 9 cm |
| Diameter: | 50 cm |
| Color: | Matt Brass |
| Voltage: | 230V |
| Wattage: | 58 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 6800 lm |
| CRI: | >80 |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Metal |
| Technology: | SMD LED |
| Weight: | 3.1 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Soft Warm 2300K or Warm 3000K or Neutral 4000K White
Dimmable via switch
Lifetime:30000h
Indoor
Dimmable via switch
Lifetime:30000h
Indoor
EXPLORE
Related Products