SKU
1150538
Trio 364130532 Mataro Pendant Light 10W LED Matt Black With Chrome Glass
€163.41
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TRIO LIGHTING |
|---|---|
| Height: | 150 cm |
| Diameter: | 40 cm |
| Color: | Matt Black |
| Decoration Colour: | Chrome |
| Number Of Lamps Elements: | 3 |
| Voltage: | 230V |
| Wattage: | 10 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | Metal, glass |
| Technology: | LED |
| Weight: | 4.7 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamps:
1xE27 Max 10W
2xE14 Max 10W
2xGU10 Max 25W
Lamp(s) not included
Max Height:150cm
Indoor
1xE27 Max 10W
2xE14 Max 10W
2xGU10 Max 25W
Lamp(s) not included
Max Height:150cm
Indoor
EXPLORE
Related Products