SKU
1127097
Tci 123012/1 ELHT For GU10 3-6.5W 7.2V-1.5Ah 1H 230V Emergency
€57.82
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | T.C.I SRL |
|---|---|
| Width: | 2.5 cm |
| Height: | 2.4 cm |
| Length: | 30 cm |
| Voltage: | 230V |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | GU10 |
| Technology: | LED |
| Weight: | 0.4 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
The kit includes the battery, you can purchase only the battery and power supply