SKU
1143392
TUYA TV-6024H 3MP 1080P SMART WIFI OUTDOOR WATERPROOF CAMERA IP65 white
€49.98
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TUYA |
|---|---|
| Width: | 12 cm |
| Height: | 9.2 cm |
| Length: | 22 cm |
| Color: | White |
| Dimmable: | N/A |
| Technology: | Smart |
| Weight: | 0.5 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Maximum Resolution : 1080p