SKU
1142753
TUNGSRAM 93120193 LED Fil Dim Globe125 10.5W 840 E27 CL LED G125 E27 10.5W 1600lm 4000K 320deg. DIM.
€8.33
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TUNGSRAM |
|---|---|
| Height: | 17.2 cm |
| Diameter: | 12.5 cm |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 10.5 W |
| Lumens: | 1600 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 320 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | G125 |
| LampBase: | E27 |
| Energy Efficiency Level: | E |
| Weight: | 0.1 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime 15000h
Switching cycles 30000
Switching cycles 30000