SKU
1142755
TUNGSRAM 93119795 LED FIL GOLF 4.2W 840 E27 CL TU LED E27 4.2W 470lm 4000K retro/clear
€2.38
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TUNGSRAM |
|---|---|
| Length: | 8.2 cm |
| Diameter: | 4.5 cm |
| Color: | Clear |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 4.2 W |
| Lumens: | 470 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 320 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | YES |
| Lamp Type: | G45 |
| LampBase: | E27 |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.025 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime: 20,000h
Switching cycles: 30,000
Switching cycles: 30,000