SKU
1142759
TUNGSRAM 93117609 LED E27 4.5W 470lm 2700K FROSTED D:3.5cm L:9.5cm
€2.98
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TUNGSRAM |
|---|---|
| Height: | 9.5 cm |
| Diameter: | 3.5 cm |
| Color: | Frosted white |
| Wattage: | 4.5 W |
| Lumens: | 470 lm |
| Color Temperature: | 2700 K |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E27 |
| Weight: | 0.05 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
TUNGSRAM 93117609 LED E27 4.5W 470lm 2700K FROSTED D:3.5cm L:9.5cm