SKU
1142757
TUNGSRAM 93115968 LED FIL G120 10W 840 E27 CL TU LED G120 E27 10W 1450lm 4000K
€8.57
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TUNGSRAM |
|---|---|
| Height: | 17.2 cm |
| Diameter: | 12.4 cm |
| Wattage: | 10 W |
| Lumens: | 1450 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 300 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | NO |
| Lamp Type: | G120 |
| LampBase: | E27 |
| Energy Efficiency Level: | D |
| Weight: | 0.05 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime 20000h
Switching cycles 30000
Switching cycles 30000