SKU
1142762
TUNGSRAM 93115962 LED Fil G95 10W 865 E27 CL TU LED G95 E27 10W 1450lm 6500K RETRO/CLEAR L:1
€5.95
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TUNGSRAM |
|---|---|
| Height: | 13.9 cm |
| Diameter: | 9.5 cm |
| Wattage: | 10 W |
| Lumens: | 1450 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 300 |
| Color Temperature: | 6500 K |
| Dimmable: | NO |
| Lamp Type: | G95 |
| LampBase: | E27 |
| Energy Efficiency Level: | D |
| Weight: | 0.05 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime 15000h