SKU
1142766
TUNGSRAM 93115954 LED DECO E27 ST64 FILAMENT 10W 827 CL TU
€4.76
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TUNGSRAM |
|---|---|
| Height: | 14 cm |
| Diameter: | 6.4 cm |
| Lumens: | 1350 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 300 |
| Color Temperature: | 2700 K |
| Dimmable: | NO |
| Lamp Type: | ST64 |
| LampBase: | E27 |
| Energy Efficiency Level: | E |
| Weight: | 0.051 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime 15000h
Switching cycles 50000
Switching cycles 50000