SKU
1142764
TUNGSRAM 93115552 LED FILAMENT 2.5W 865 E27 FR LED GOLF E27 2.5W 250lm 6500K FROSTED
€2.38
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TUNGSRAM |
|---|---|
| Length: | 7.9 cm |
| Diameter: | 45 cm |
| Color: | Frosted white |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 2.5 W |
| Lumens: | 250 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 300 |
| Color Temperature: | 6500 K |
| Dimmable: | NO |
| Lamp Type: | G45 |
| LampBase: | E27 |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.05 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime: 15,000h