SKU
1142767
TUNGSRAM 93115491 LED FILAMENT ST64 7W 827 E27 CL TU LED ST64 E27 7W 806lm 2700K retro/clear
€2.98
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TUNGSRAM |
|---|---|
| Height: | 14 cm |
| Diameter: | 6.4 cm |
| Color: | Clear |
| Wattage: | 7 W |
| Lumens: | 806 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 300 |
| Color Temperature: | 2700 K |
| Dimmable: | NO |
| Lamp Type: | ST64 |
| LampBase: | E27 |
| Energy Efficiency Level: | E |
| Weight: | 0.05 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime: 15,000h