SKU
1142769
TUNGSRAM 93114770 LEDT5 1.2m 26W 865 AC220-240V 1/10 LED T5 G5 26W 3900lm 6500K FROSTED
€10.71
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TUNGSRAM |
|---|---|
| Length: | 120 cm |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 26 W |
| Lumens: | 3900 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 165 |
| Color Temperature: | 6500 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | T5 |
| LampBase: | G5 |
| Energy Efficiency Level: | D |
| Weight: | 0.145 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
TUNGSRAM 93114770 LEDT5 1.2m 26W 865 AC220-240V 1/10 LED T5 G5 26W 3900lm 6500K FROSTED