SKU
1142768
TUNGSRAM 93019426 LED G4 827 BL1/10 1.6W 2700K
€1.79
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TUNGSRAM |
|---|---|
| Height: | 3.8 cm |
| Diameter: | 1.4 cm |
| Wattage: | 1.6 W |
| Lumens: | 150 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 240 |
| Color Temperature: | 2700 K |
| Dimmable: | NO |
| LampBase: | G4 |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.07 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime 15000h
Switching cycles 30000
Switching cycles 30000