SKU
1149108
TRIO R46335979 TOMMY LED 5xE14 MAX.5x40W MATT BLACK WITH GOLD
€161.80
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TRIO LIGHTING |
|---|---|
| Width: | 45 cm |
| Height: | 163 cm |
| Length: | 48 cm |
| Color: | Matt Black |
| Decoration Colour: | Gold |
| Number Of Lamps Elements: | 5 |
| Wattage: | 40 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E14 |
| Material: | Metal, fabric |
| Weight: | 5.4 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Footswitch
Lamps not included
Lamps not included
EXPLORE
Related Products