SKU
1149112
TRIO R46333979 TOMMY LED 3xE14 MAX.3x40W MATT BLACK WITH GOLD
€118.33
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TRIO LIGHTING |
|---|---|
| Width: | 41 cm |
| Height: | 150 cm |
| Length: | 42 cm |
| Color: | Matt Black |
| Decoration Colour: | Gold |
| Number Of Lamps Elements: | 3 |
| Wattage: | 40 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E14 |
| Material: | Metal, fabric |
| Weight: | 4.6 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Footswitch
Lamps not included
Lamps not included
EXPLORE
Related Products