SKU
1154513
TRIO LIGHTING ALDEA PENDANT LED 8L 8xE14 MAX.8x10W matt white with chrome amber glass
€381.47
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TRIO LIGHTING |
|---|---|
| Width: | 24 cm |
| Height: | 200 cm |
| Length: | 115 cm |
| Color: | Matt White |
| Decoration Colour: | Chrome & Amber |
| Number Of Lamps Elements: | 8 |
| Voltage: | 230V |
| Wattage: | 10 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E14 |
| Material: | Metal, glass |
| Weight: | 8.6 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamp(s) not included
Ceiling mounting
Ceiling mounting