Last Pieces
SKU
1154437
TRIO LIGHTING 331510680 MELITA PENDANT SMD LED 21W 2500lm 2300K/ 3000K/ 4000K SWITCH black and gold
€289.10
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TRIO LIGHTING |
|---|---|
| Width: | 10 cm |
| Height: | 150 cm |
| Length: | 110 cm |
| Color: | black |
| Decoration Colour: | Gold |
| Voltage: | 230V |
| Wattage: | 21 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 2500 lm |
| CRI: | >80 |
| Dimmable: | YES |
| Material: | Metal |
| Weight: | 4.9 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Color temperature: 2300K/3000K/4000K
Adjustable in height
Ceiling mounting
Dimmable via switch
Adjustable in height
Ceiling mounting
Dimmable via switch