SKU
1146161
TRIO 673810332 GRANADA CEILING LIGHT LED 36W WARM WHITE 3000K 4300lm L:71cm MATT BLACK
€264.39
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TRIO LIGHTING |
|---|---|
| Height: | 10 cm |
| Length: | 71 cm |
| Color: | Matt Black |
| Voltage: | 230V |
| Wattage: | 36 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 4300 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | YES |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Metal |
| Technology: | SMD LED |
| Weight: | 2.3 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Dimmable via switch
For indoor use
For indoor use
EXPLORE
Related Products