SKU
1144223
TRIO 673810232 GRANADA CEILING LIGHT SMD LED 29W WARM WHITE 3000K 2650lm L:59cm MATT BLACK
€205.23
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TRIO LIGHTING |
|---|---|
| Width: | 43 cm |
| Height: | 8 cm |
| Length: | 59 cm |
| Color: | black |
| Voltage: | 230V |
| Wattage: | 29 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 2650 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Metal |
| Technology: | SMD LED |
| Weight: | 1.53 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Dimmable via switch
For indoor use
For indoor use
EXPLORE
Related Products