SKU
1149101
TRIO 642910380 LUGO LED GOLD WITH BLACK
€402.51
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TRIO LIGHTING |
|---|---|
| Width: | 74 cm |
| Height: | 13 cm |
| Length: | 74 cm |
| Color: | Gold |
| Decoration Colour: | Black |
| Wattage: | 50 W |
| Lumens: | 6150 lm |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | YES |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Metal |
| Weight: | 4 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Dimmable via switch
Ceiling mounting
Not suitable for external dimmer
For indoor use
Ceiling mounting
Not suitable for external dimmer
For indoor use
EXPLORE
Related Products