SKU
1154454
TRIO 617030532 LUMINA CEILING LAMP LED 5xE14 MAX.5x10W matt blackwith chrome glass
€289.10
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TRIO LIGHTING |
|---|---|
| Height: | 24.5 cm |
| Diameter: | 63.5 cm |
| Color: | black |
| Number Of Lamps Elements: | 5 |
| Wattage: | 10 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E14 |
| Material: | Metal, glass |
| Weight: | 5.1 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Ceiling mounting
Lamp(s) not included
Lamp(s) not included