Last Pieces
SKU
1149107
TRIO 427511802 FLOOR LAMP SHANGHAI LED 18W WARM WHITE 3000K 2000lm BLACK
€291.41
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TRIO LIGHTING |
|---|---|
| Height: | 210 cm |
| Length: | 62 cm |
| Color: | black |
| Voltage: | 230V |
| Wattage: | 18 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 2000 lm |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | YES |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Metal |
| Weight: | 6.7 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Integrated dimmer
For indoor use
For indoor use
EXPLORE
Related Products