SKU
1150523
TRIO 281470332 ENRICO CCT BATHROOM LIGHT LED WITH 2xGU10 LAMP BASE MAX.2x5W&6.5W MATT BLACK
€104.35
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TRIO LIGHTING |
|---|---|
| Width: | 60 cm |
| Height: | 18 cm |
| Color: | Black Matt |
| Voltage: | 230V |
| Wattage: | 6.5 W |
| IP Rating: | IP44 |
| Lumens: | 620 lm |
| CRI: | >80 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | GU10 |
| Technology: | SMD LED |
| Weight: | 3 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamps are not included
Light colors: Warm White 2300+3000 or Neutral White 4000K
Switchable
Indoor
Light colors: Warm White 2300+3000 or Neutral White 4000K
Switchable
Indoor
EXPLORE
Related Products