SKU
1139970
TRIDONIC 28002833 LED MODULE SLA AC G2 50mm 700lm 930 SNC 9.5W 716lm 3000K CRI>90
€17.49
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TRIDONIC |
|---|---|
| Height: | 7.55 cm |
| Diameter: | 4.96 cm |
| Wattage: | 9.5 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 700 lm |
| CRI: | >90 |
| Beam Angle: | 12 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | G2 |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.172 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Energy class : F
Lifetime 50000h
Lifetime 50000h