SKU
1139995
TRIDONIC 28002832 LED MODULE SLA AC PC G2 50mm 700lm 927 SNC 9.5W 688lm 2700K CRI>90
€17.46
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TRIDONIC |
|---|---|
| Height: | 7.55 cm |
| Diameter: | 49.6 cm |
| Color: | black |
| Wattage: | 9.5 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 688 lm |
| CRI: | >90 |
| Beam Angle: | 12 |
| Color Temperature: | 2700 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| LampBase: | G2 |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.172 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime: 50,000h