SKU
1126239
TRIDONIC 28001947 MODULE SLA DC G2 50mm 940 SNC 250/300/350mA 8.8W 4000K CRI>90
€14.59
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TRIDONIC |
|---|---|
| Wattage: | 8.8 W |
| CRI: | >90 |
| Beam Angle: | 36 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | G2 |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.108 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Important : USE TRIDONIC DRIVER
Lumen : 700-1200lm
Lumen : 700-1200lm