SKU
1127156
TRIDONIC 28001943 SLA DC G2 50mm 927 SNC 250/300/350mA 8.8W 2700K CRI>90
€12.14
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TRIDONIC |
|---|---|
| Height: | 6 cm |
| Diameter: | 4.96 cm |
| Wattage: | 8.8 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 700 lm |
| CRI: | >90 |
| Beam Angle: | 36 |
| Color Temperature: | 2700 K |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | G2 |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.172 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Energy class : F
Lifetime 50000h
Important : USE TRIDONIC DRIVER
Lumen : 700-1200lm
luminaire
Lifetime 50000h
Important : USE TRIDONIC DRIVER
Lumen : 700-1200lm
luminaire