Last Pieces
SKU
1129772
TRIDONIC 28001935 LED MODULE SLA AC G2 50mm 700lm 927 SNC 9.5W 710lm 2700K CRI>90
€18.11
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TRIDONIC |
|---|---|
| Height: | 7.55 cm |
| Diameter: | 4.96 cm |
| Wattage: | 9.5 W |
| Lumens: | 700 lm |
| CRI: | >90 |
| Beam Angle: | 36 |
| Color Temperature: | 2700 K |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | G2 |
| Energy Efficiency Level: | G |
| Weight: | 0.172 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Energy class : G
Lifetime 50000h
Fits in most existing MR16 / GU10 halogen luminaires
Lifetime 50000h
Fits in most existing MR16 / GU10 halogen luminaires