SKU
1139969
TRIDONIC 28001934 LED MODULE SLA AC G2 50mm 700lm 927 SNC 9.5W 632lm 2700K CRI>90
€15.52
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TRIDONIC |
|---|---|
| Height: | 7.55 cm |
| Diameter: | 4.96 cm |
| Wattage: | 9.5 W |
| Lumens: | 700 lm |
| CRI: | >90 |
| Beam Angle: | 24 |
| Color Temperature: | 2700 K |
| Dimmable: | YES |
| LampBase: | G2 |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.172 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Energy class : F
Lifetime 50000h
Fits in most existing MR16 / GU10 halogen luminaires
Lifetime 50000h
Fits in most existing MR16 / GU10 halogen luminaires