Last Pieces
SKU
1151464
TP-Link TL-SG108 8-Port Gigabit Desktop Switch 10/100/1000Mbps RJ45
€24.90
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TP-LINK |
|---|---|
| Width: | 10 cm |
| Height: | 2.5 cm |
| Length: | 15.8 cm |
| Diameter: | 4 cm |
| Color: | Grey |
| Voltage: | 5V |
| Wattage: | 3.3 W |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | Metal |
| Technology: | Smart |
| Weight: | 0.6 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
GMP snooping ieee 802.1p qos plug and play w/out fan metal
Plug and play, no configuration needed
Plug and play, no configuration needed
EXPLORE
Related Products