Last Pieces
Scan QR-Code
Point the mobile device at the QR code to display the product in "Augmented Reality" mode
The "Augmented Reality experience" is supported on the following devices:
iOS11+, Android 8.0+ with ARCore 1.9 support
SKU
1151465
TP-Link TL-SG105 5-Port Gigabit Desktop Switch 10/100/1000Mbps RJ45 GMP Snooping IEEE 802.1p
€14.90
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TP-LINK |
|---|---|
| Width: | 10 cm |
| Height: | 2.5 cm |
| Diameter: | 9.8 cm |
| Color: | Grey |
| Voltage: | 230V |
| Wattage: | 2.3 W |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | Metal |
| Technology: | Smart |
| Weight: | 0.5 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
5× 10/100/1000 Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports supporting Auto-MDI/MDIX
EXPLORE
Related Products
Last Pieces