SKU
1151467
TP-Link TL-SF1005D Desktop Switch 5-Port RJ45 10/100Mbps White
€7.90
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TP-LINK |
|---|---|
| Width: | 7 cm |
| Height: | 2.2 cm |
| Length: | 10.35 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 5V |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | Plastic |
| Technology: | Smart |
| Weight: | 0.5 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
5 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports, Supports Auto MDI / MDIX
Suitable for office and home use
Suitable for office and home use
EXPLORE
Related Products