SKU
1151466
TP-LINK TL-SF1008D DESKTOP SWITCH 8-PORT RJ45 10/100Mbps WHITE
€9.90
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TP-LINK |
|---|---|
| Width: | 7.9 cm |
| Height: | 2.25 cm |
| Length: | 13.45 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 5V |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | Plastic |
| Technology: | Smart |
| Weight: | 0.6 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
8 10/100Mbps auto-negotiation RJ45 ports, supports auto MDI/MDIX
Suitable for office and home use
Suitable for office and home use
EXPLORE
Related Products