Scan QR-Code
Point the mobile device at the QR code to display the product in "Augmented Reality" mode
The "Augmented Reality experience" is supported on the following devices:
iOS11+, Android 8.0+ with ARCore 1.9 support
SKU
1139737
TP-LINK TAPO L900-5 SMART WIFI LIGHT STRIP LED 5 METERS 240V 13.5W RGB 16 MILLION 150LEDs
€24.90
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TP-LINK |
|---|---|
| Width: | 1 cm |
| Height: | 0.16 cm |
| Length: | 500 cm |
| Wattage: | 13.5 W |
| IP Rating: | IP44 |
| Dimmable: | YES |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Liquid Silicone Rubber |
| Technology: | Smart |
| Weight: | 0.25 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Sync to sound
Voice control
App control ALEXA GOOGLE
Control Included
For indoor use
Voice control
App control ALEXA GOOGLE
Control Included
For indoor use
EXPLORE
Related Products